Často kladené otázky

V životě jsem o bakteriální vaginální infekci neslyšela. Co je to?

Bakteriální infekce (bakteriální vaginóza) v zásadě patří u žen v reprodukčním věku mezi nejběžnější vaginální infekce a ve většině případů není důvod k obavám. Všeobecně je způsobovaná nerovnováhou pH ve vaší vagině. Pokud máte pocit, že trpíte bakteriální infekcí a jste těhotná, poraďte se ohledně léčby se svým lékařem. Kliknutím sem se dozvíte bližší informace o bakteriální infekci.

Jaké jsou příznaky bakteriální vaginální infekce?

Příznaky jsou u každé ženy jiné, ale mezi nejčastější příznaky patří například rybí nebo nepříjemný zápach a vodnatý, šedobílý výtok. Kliknutím sem se dozvíte bližší informace o dalších příznacích bakteriální vaginální infekce.

Všimla jsem si „tam dole“ opravdu zvláštního zápachu a mytí nepomohlo – pomoc!

Rybí zápach patří k nejběžnějším příznakům bakteriální vaginální infekce, ale mytí jej bohužel spíš podpoří, než odstraní. Je to dáno tím, že mytí klasickými mýdly nebo sprchovými gely a vaginální výplachy může narušit rovnovážné pH ve vagině, což vede k bakteriální infekci a právě zmíněnému zápachu.

Jak léčit bakteriální vaginální infekci?

Ať už jste použila test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí Canestest nebo vám diagnózu stanovil lékař a víte, že trpíte bakteriální infekcí, můžete ke zmírnění příznaků této infekce použít přípravek Canesbalance vaginální gel. Canesbalance představuje 7denní léčbu. Pomáhá regulovat přirozené pH ve vaší vagině, tím dochází k léčbě infekce a potlačení příznaků. Kliknutím sem se dozvíte bližší informace o přípravku Canesbalance..

Nahoru