Speciální intimní hygiena

Pokud jde o hygienu, vyžaduje pokožka vaší intimní oblasti obzvlášť speciální a jemnou péči. Používání běžných mýdel a mycích gelů, které nejsou určeny pro hygienu intimních partií, může narušit přirozené pH této oblasti a učinit ji tak náchylnější k infekcím.

Pokud máte výtok čirý nebo bílý, ještě se neznepokojujte. Žlázy ve vašem děložním hrdle standardně produkují přirozený sekret, který udržuje vaši vagínu vlhkou. Nicméně, sekret by neměl zapáchat, být doprovázen svěděním či bolestivostí. Navíc, pokud mění barvu, mohla by to být známka infekce a měla byste navštívit lékaře.

Pokud trpíte vaginálními obtížemi a pociťujete jejich nepříjemné průvodní příznaky, mytím běžnými mýdly, které nejsou určeny pro hygienu intimních partií, je můžete ještě zhoršit. Pokožka vašich intimních partií je v tomto období podrážděná, a proto vyžaduje také speciální přístup s ohledem na hygienu. Je tedy třeba používat mycí gel, vyvinutý nejen cíleně pro intimní hygienu, ale přímo pro období vaginálních obtíží.

Intimní hygiena, určená pro období vaginálních obtíží, respektuje zvláštní požadavky podrážděné pokožky a pomáhá ulevit vaším intimním partiím od nepříjemných symptomů, jako je svědění a pálení pokožky.

Vyberte si správnou speciální intimní hygienu pro toto období zde.

Nahoru