Léčba kvasinkové infekce

Léčba může být poměrně jednoduchá. K léčbě vaginální infekce můžete použít také volně prodejné přípravky, které obsahují léčivou látku klotrimazol. Tyto produkty léčí kvasinkové infekce a mají různé formy.

Vaginální mykózu můžete léčit volně prodejnými léčivými přípravky z řady Canesten GYN. Řada Canesten GYN nabízí různé formy léčby vaginální mykózy pomocí vaginálních tablet, krému nebo jejich kombinace. Jednotlivé přípravky obsahují různou koncentraci léčivé látky klotrimazolu. Zároveň si můžete zvolit délku léčby: jednodenní nebo šestidenní. Sama si zvolte, jaký způsob léčby vaginální mykózy vyhovuje právě Vám.

Abyste viděla úplný výběr našich produktů, klikněte zde.

Pokud potřebujete další pomoc, váš lékárník nebo lékař Vám mohou pomoci rozhodnout se, která možnost je pro vás nejlepší.

Pokud máte vaginální kvasinkovou infekci poprvé

Pokud máte vaginální kvasinkovou infekci poprvé, navštivte svého lékaře – stanoví Vám jednoznačnou diagnózu a příště tak budete schopná své příznaky lépe rozpoznat.

Kvasinková nebo bakteriální infekce?

Bakteriální infekce je jiným typem vaginální infekce, která se často zaměňuje s infekcí kvasinkovou. Jsou to různé druhy infekce s rozdílnými příznaky. Infekce ale může být i smíšená. Protože léčba kvasinkové infekce je jiná než léčba té bakteriální, je důležité vědět, jakou vaginální infekcí trpíte. Pokud si nejste jistá, doporučujeme Vám navštívit vašeho gynekologa.

Buďte si jistá a vyberte si správnou léčbu zde.

Nahoru